Služby

Garantovaný stav kilometrů a původu vozu

Stav kilometrů a původ vozu jsou vždy garantovány. Vůz je pokaždé prověřen v interních databázích nebo ve spolupráci s externími databázemi (např. Cebia).

Záruka 12 až 36 měsíců

S vozem označený Záruka odjedete s minimálně roční zárukou. Záruku si ale můžete i dokoupit až na 36 měsíců.
Více informací u prodejce

Garance technického stavu vozidla

Zaručujeme technický stav prodávaného vozidla. Ke kontrole technického stavu vozidla se využívá kooperace se servisním technikem autorizovaného servisu, který stav vozidla zaznamená do zápisu o technickém stavu motorového vozidla.

Oceňování a výkup

Zákazník má možnost svůj vůz výhodně prodat protiúčtem oproti vozu novému. Vůz si může zákazník nechat nezávazně ocenit.

Výhodné financování a pojištění

Zákazníkovi je při prodeji vozu vždy nabídnuto výhodné financování a pojištění. Vše je přesně vysvětleno, aby se zákazník mohl správně rozhodnout. Například Váš bonus + sleva na povinném ručení až 50 %.

Předváděcí jízda

Součástí prodeje ojetých vozů je vždy předváděcí jízda. Zákazník má možnost vybrat si vůz podle jeho skutečných jízdních vlastností. Jedině testovací jízdou lze vůz správně zhodnotit.

Technická příprava vozu před prodejem

Před prodejem ojetého vozu projde vůz prohlídkou, tzv. předprodejním servisem. Na voze jsou odstraněny drobné závady.

Výměna vozu

Výměna vozu je výrazný benefit pro zákazníka, který zjistí, že zakoupený ojetý vůz není podle jeho představ. Vůz může při maximálním nájezdu 500 km vyměnit u prodejce za stejně drahý nebo dražší vůz do 3 dnů od koupě. Prodejce má však možnost účtovat zákazníkovi administrativní poplatek do výše 1 000 Kč denně.

Individuální úprava vozu a servis

K zakoupenému vozu je možné výhodně dokoupit náhradní díly a příslušenství. Zákazníkovi je zároveň představena nabídka autoservisu za zvýhodněné ceny.

Vozidlo dle požadavků zákazníka

Pokud si zákazník nevybere z naší nabídky, má u nás možnost poptat vůz podle vlastních představ a my se postaráme o realizaci požadavku zákazníka.

Během posledních 5 let jsme prodali více než 900 ojetých vozů.
Neváhejte a staňte se i vy naším dalším spokojeným zákazníkem.

Poznámka prodejce

Údaje obsažené v kartách vozu mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Záruka jednoho roku platí pouze v případě uzavření povinného a havarijního pojištění (allrisk).

GL3733-01

Naše služby

  • Garantovaný stav kilometrů a původu vozu
  • Garance technického stavu vozidla
  • Oceňování a výkup
  • Výhodné financování a pojištění
  • Předváděcí jízda
  • Technická příprava vozu před prodejem
  • Individuální úprava vozu a servis
  • Vozidlo dle požadavků zákazníka

Prodej a výkup ojetých vozů

GarantAuto je programem prodeje ojetých vozů všech značek se zaměřením na vozidla Volkswagen, Škoda, Audi a Seat. Nejsilnější důraz je kladen především na kvalitu vozů s podporou záruky a garance na původ a najeté kilometry.

Během posledních 5 let jsme prodali více než 900 ojetých vozů.

Neváhejte a staňte se i vy našim dalším spokojeným zákazníkem.

101 vozů v aktuální nabídce
Novinky
Garance najetých kilometrů - Cebia

Garance najetých kilometrů - Cebia

Ověřujeme opravdový a skutečný počet najetých kilometrů Ověřujeme stáří vozu Prověříme VIN vozidla Ověřujeme vozy dovezené ze zahraničí

Nahoru