O nás

Na základě několikaletých zkušeností s prodejem nových i ojetých automobilů v kraji Vysočina vzniká nový program GarantAuto. Specializací tohoto programu je především kvalita vozů s podporou až 3leté komplexní záruky a doživotní garancí na původ a na najeté kilometry. Záruku na vůz poskytujeme s termíny a podmínkami, které plně odpovídají novým vozům.

Záruka obsahuje asistenční služby, odtah vozu a samozřejmě opravu v autorizovaném servisu a to vše bez jakékoliv spoluúčasti. Dlouholeté zkušenosti a odborný přístup je základem naší práce a díky těmto zkušenostem dokážeme pro Vás vybrat produkt přímo na míru.

Protože naším heslem není kvantita, ale kvalita, nenajdete v našem vozovém parku stovky vozů, ale pouze pár desítek. Prodej vozů probíhá v novém moderním prostředí za asistence prodejce, který zákazníkům ochotně poradí s výběrem vozidla. Součástí výběru vozu je i odborná pomoc při koupi, výběr pojištění, financování či prodej.

Více než 10 let je součástí společnosti autorizovaný servis Bosch, kde ojeté vozy projdou předprodejní kontrolou (zde Váš vůz můžete servisovat za výhodných podmínek). Neustále se rozšiřující počet spokojených zákazníků je důkazem toho, že se snažíme dělat to nejlepší.

Naši pracovníci jsou Vám k dispozici od pondělí do soboty, dle domluvy i v neděli či o svátcích. GarantAuto se zaměřením na vozy Volkswagen, Škoda, Audi a Seat je součástí naší domovské firmy Autocolor Šoukal s.r.o.

Naše služby

  • Garantovaný stav kilometrů a původu vozu
  • Garance technického stavu vozidla
  • Oceňování a výkup
  • Výhodné financování a pojištění
  • Předváděcí jízda
  • Technická příprava vozu před prodejem
  • Individuální úprava vozu a servis
  • Vozidlo dle požadavků zákazníka

Prodej a výkup ojetých vozů

GarantAuto je programem prodeje ojetých vozů všech značek se zaměřením na vozidla Volkswagen, Škoda, Audi a Seat. Nejsilnější důraz je kladen především na kvalitu vozů s podporou záruky a garance na původ a najeté kilometry.

Během posledních 5 let jsme prodali více než 900 ojetých vozů.

Neváhejte a staňte se i vy našim dalším spokojeným zákazníkem.

101 vozů v aktuální nabídce
Novinky
Garance najetých kilometrů - Cebia

Garance najetých kilometrů - Cebia

Ověřujeme opravdový a skutečný počet najetých kilometrů Ověřujeme stáří vozu Prověříme VIN vozidla Ověřujeme vozy dovezené ze zahraničí

Nahoru